KONST / Litografier / Blyerts 16165098
nr 1616 5098
Blyerts
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Bildmått: 54x45cm, yttermått inklusive ram: 70x58cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:54:25
28/4 20:25:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor